3. nedeľa po Päťdesiatnici

(10.06. 2018)

  • pondelok (11.6. 2018) sa o 00 hod. pred bránu nemocnice v Humennom budú konať modlitby za život. Sme všetci srdečne pozvaní.
  • V rámci týždňa Charity nás Gréckokatolícka charita v Humennom pozýva v piatok (15.06. 2018) od 00 hod. na interaktívny deň s názvom Naplno a dôstojne. V interaktívnom stánku, ktorý bude pri fontáne na Námestí slobody, budete mať okrem iného aj možnosť merania krvného tlaku a glykémie sestrou ADOS. Bližšie informácie na výveske.
  • Na budúcu sobotu (16.06. 2018) sa uskutoční v rámci nášho farského spoločenstva Deň farnosti, ktorého hlavnou myšlienkou je stretnutie rodín z našej farnosti, teda stretnutie rôznych vekových kategórií ako symbol nášho spoločenstva. Stretneme sa v areáli hotela Merrys (rezort Vtáčie údolie v lokalite Ptičie) od 09:30 hod. Program tvoria rozličné súťaže pre deti a mládež, workshopy, skákacie hrady pre deti, súťaž vo varení guľášu… Alebo budete môcť len tak posedieť, porozprávať sa. O občerstvenie pre vás všetkých sa postaráme. Tešíme sa na spoločné stretnutie.
  • Pripomíname, že na budúcu nedeľu (17.06. 2018) sa uskutoční aj v našej farnosti zbierka na výstavbu sídla vikariátu. Za všetky vaše dary úprimné Pán Boh zaplať.
  • V sobotu (30.06. 2018) sa v Ľutine uskutoční Púť rodín a stretnutie detí Prešovskej archieparchie s otcom arcibiskupom a metropolitom Jánom. Záujemci o toto stretnutie, zvlášť z radov detí, ktoré boli účastné Slávnostného svätého prijímania, nech sa hlásia v sakristii, aby sme podľa záujmu vedeli zabezpečiť autobus. Bližší program tohto stretnutia sa nachádza už aj na výveske.
  • Oznamujeme deťom a mládeži, že na stránke nášho Mládežníckeho centra Bárka v Juskovej Voli (www.gmcbarka.sk) sa už môžete prihlasovať na Letné stretnutia mládeže na Juskovej Voli. Všetky potrebné informácie si môžete nájsť aj na výveske, resp. na webe centra.