13. FARSKÝ PLES

V sobotu, 15. februára 2020, sa organizoval už 13. ročník Farského plesu našej farnosti. Aj tohto roku sa ľudia spolu stretli, aby si oddýchli od každodenných starostí, problémov a nechali sa uniesť príjemnou atmosférou tanca, spevu, zábavy a vzájomných rozhovorov.

Bolo veľmi príjemné a obohacujúce zároveň stráviť zopár spoločných chvíľ v kruhu priateľov, známych, či zoznámiť sa s novými ľuďmi, ktorí veľakrát prinášajú do našich životov niečo podnetné a užitočné.

ĎAKUJEME!

Celému tímu Penziónu Aston v Humennom za zdarný priebeh nášho plesu, výborné jedlo a profesionálny prístup.

Hudobnej skupine Generácia za vytvorenie fantastickej atmosféry aj počas tohtoročného plesu.

Fotografovi Tomášovi Oharčákovi za vydarené momentky z nášho plesu.

Fotosteny – p. Tóthová za fotostenu na náš ples.

Všetkým darcom cien do rozmanitej tomboly nášho plesu. Veľmi si to vážime.

Účastníkom plesu za ich účasť a za všetky tie priateľstvá (niekoľkoročné, resp. nové), ktoré obohacujú náš život!

Ďakujeme aj všetkým organizátorom a podporovateľom, že nepoľavili a stále živia myšlienku Farského plesu našej farnosti v Humennom.

Všetkým srdečne ĎAKUJEME!

Fotogaléria: https://grkathe.sk/fotogaleria/2020/13-farsky-ples-2/