Farské oznamy – 13. nedeľa po ZSD

Ohlášky
1. Radovan MUCHA, narodený a bývajúci v Humennom a Mária KUZMOVÁ, narodená a bývajúca v Humennom, ohlasujú sa po tretíkrát.
2. Gabriel Capcara, narodený a bývajúci v Humennom a Antónia SIVĆOVÁ, narodená v Humennom a bývajúca v Ohradzanoch, ohlasujú sa po tretíkrát.
3. Peter ŽIPAJ, narodený a bývajúci v Humennom a Elena ŠIMEKOVÁ, narodená a bývajúca v Dolnom Kubíne, ohlasujú sa po druhýkrát.
4. Jozef SOROKÁČ, narodený a bývajúci v Humennom a Ivana SAKSUNOVÁ, narodená v Snine a bývajúca v Dlhom nad Cirochou, ohlasujú sa po prvýkrát.
Prípadnú prekážku nahláste na FÚ a zároveň prosíme o modlitby za snúbencov.

Oznamy
– Už o chvíľu začne ďalší ročník Animátorskej Školy Animátora Dobrovoľníka – AŠAD. Pozývame všetkých mladých, ktorí spĺňajú podmienky a majú záujem o túto službu v rámci Cirkvi, aby sa prihlásili do 7. septembra prostredníctvom internetovej stránky Gréckokatolíckeho mládežníckeho centra Bárka v Juskovej Voli www.gmcbarka.sk.
– V pondelok, 04.09. 2017, vás pozývame (spoločne s našim cirkevným gymnáziom) na otvorenie šk. roku 2017/18. Slávnostná sv. liturgia bude o 9.00 hod. v našom chráme.
– V piatok, 08.09. 2017, máme sviatok Narodenia Presvätej Bohorodičky. Vo štvrtok pred večernou sv. liturgiou večiereň, v piatok sv. liturgie ako sviatok v pracovný deň, po nich mirovanie. V piatok je voľnica.
– V sobotu, 09. 09. 2017 sa koná v Ľutine 9. Metropolitná púť kňazov. Z tohto dôvodu ranná sv. liturgia vo farskom chráme nebude.